Jesteśmy agencją, która
o reklamie wie wszystko.
Połącz twój znakomity pomysł
z naszą realizacją.
*
Kreujemy nowoczesne
i skuteczne reklamy

Jesteśmy agencją reklamową mieszczącą się w Chęcinach przy ul. Łokietka 30, nasze prace realizujemy na polskim rynku od 11 lat. Naszym nadrzędnym celem jest tworzenie skutecznych — kreatywnych i dobrze odbieranych reklam.

Sprawdź naszą ofertę
Kilka słów o nas

Tampo Studio
Agencja reklamy

Dewizą przyświecającą naszej agencji reklamowej jest doskonała jakość realizowanych zleceń, szybkość, terminowość oraz pełna satysfakcja Klienta. Możemy pochwalić się zdobytym doświadczeniem m.in. w Międzynarodowej Drukarni Papierów Wartościowych w Dublinie, korzystającej z maszyn i urządzeń poligraficznych o najwyższym standardzie Europejskim.

Zdobyte doświadczenie na rynku zagranicznym przenieśliśmy i z sukcesem wykorzystujemy je na rynku krajowym w naszej codziennej pracy. Fachowość, profesjonalne podejście do realizowanych zamówień, wzbogacanie parku maszynowego pozwala na nieustanne poszerzanie oferty reklamowej sprawiają, iż nasza agencja cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem zadowolonych Klientów.

Nadrzędnym celem naszej agencji jest budowanie i rozwijanie marki, nieustanne poszerzanie oferty oraz największa liczba zadowolonych Klientów. Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy najwyższą jakość, miłą obsługę oraz pełną satysfakcję z wykonanych produktów.

Rozpocznij z nami współpracę
Poligrafia

Nasz park maszynowy zrealizuje wszystkie materiały poligraficzne w dowolnych nakładach. Szeroki asortyment produktów wykonujemy w cyfrowej jakość i błyskawicznym czasie.

Gadżety reklamowe

Gadżety są efektywną formą reklamy — dododatkiem, który ma jeden z istotniejszych wpływów na pozytywny wizerunek firmy oraz jej postrzeganie przez nowych oraz stałych klientów.

Nadruki

Realizujemy wszelkie typy nadruków techniką sitodruku, flex, flock, termo transferową, grawerowania laserowego, a także poprzez sublimację. Zachęcamy Państwa do sprawdzenia naszych .

Reklamy outdoor i indoor

Kreatywna reklama ma ogromny wpływ na podkreślenie wartościowego wizerunku firmy oraz przedstawienie jej pełnego profesjonalizmu.

Wydruki wielkoformatowe

Realizujemy wydruki wielkoformatowe techniką solwentową. Specyfiką takiej technologi jest duża odporność na warunki atmosferyczne — deszcz czy promieniowanie UV, dzięki czemu doskonale nadają się do zastosowań na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Oklejanie pojazdów i witryn sklepowych

Świadczymy usługi dotyczące oklejania samochodów oraz witryn sklepowych folią drukowaną – laną, oneVision lub tzw. folią szroniononą.

Kreatywność
Czas reakcji
Skuteczność reklamy
Termin realizacji
Sukces to...
maksymalne wykorzystanie możliwości jakie masz.
Zig Ziglar